ЈКП "ЧИСТОЋА" - У ПОНЕДЕЉАК ПОЧИЊЕ МЕСЕЦ ЧИСТОЋЕ

Традиционална акција ЈКП "Чистоћа" Сомбор "Месец чистоће", почиње у понедељак, 27. марта 2017. године. Како кажу надлежни у овом предузећу, током акције ће бити одношен отпад који није кућни, већ је настао од спремања дворишта, башта и јавних површина испред објеката у којима грађани станују, одређени део старог намештаја, метални отпад, електричне уређаје и слично. Акцијом "Месец чистоће" обухваћено је 350 улица, у којима ће се санирати и дивље депоније. Сви учесници дужни су да дан раније спреме сав отпад и придржавају се распореда одвоза смећа. Распоред одношења кућног смећа можете погледати у наставку:

ПРОГРАМ РАДА НА ОДВОЖЕЊУ ОТПАДА СА ЈАВНИХ ПОВРШИНА У АКЦИЈИ „МЕСЕЦ ЧИСТОЋЕ“ 2017. ГОДИНЕ

ПОНЕДЕЉАК 27. МАРТ

1. АПАТИНСКИ ПУТ
2. КНЕЗА МИЛОША
3. СОНЋАНСКИ ПУТ
4. МАКСИМА ГОРКОГ
5. МОСТАРСКА
6. Ј. ФЛОЗБЕРГЕРА
7. ЈОРГОВАНСКА
8. ИЛИЈЕ БИРЧАНИНА

УТОРАК 28.МАРТ

1. ЦЕНТРАЛА
2. БУКОВАЦ
3. ВЕНАЦ ПЕТРОВЕ ГОРЕ

СРЕДА 29.МАРТ

1. ДАЛМАТИНСКА
2. ЂУРЕ ДАНИЧИЋА
3. ДУЈЕ МАРКОВИЋА
4. ШКОЛСКА
5. П. ПРЕРАДОВИЋА
6. БОЖИДАРА АЏИЈЕ
7. А. ШАРЧЕВИЋА
8. АУГУСТА ЦЕСАРЦА
9. ДУБРОВАЧКА
10. Д. СТАНИЧКОВА
11. П. АТАНАЦКОВИЋА

ЧЕТВРТАК 30.МАРТ

1. ЈОВАНА ПОПОВИЋА
2. ЛИПОВ ЛАД
3. ЈОВАНА СКЕРЛИЋА
4. АУГУСТА ШЕНОЕ
5. СТЕВАНА МОКРАЊЦА
6. Ж. Ј. ШПАНЦА
7. Др РАДИВОЈА СИМОНОВИЋА
8. МИЛАНА И НИКОЛЕ КУНИЋА
9. РОЗЕ ЛУКСЕМБУРГ
10. БРАЋЕ РИБНИКАР
11. ИВЕ АНДРИЋА
12. НЕЗНАНОГ ЈУНАКА
13. ВУКИЦЕ МИТРОВИЋ
14. ХЕРОЈА КАРПОША
15. ВАСЕ ПЕЛАГИЋА
16. СЕРДАР ЈАНКА ВУКОТИЋА
17. РОКОВАЧКИ ПУТ
18. И. ГАРАШАНИНА

ПЕТАК 31. МАРТ

1. А. ЧАРНОЈЕВИЋА
2. БЕЛОГ ГОЛУБА
3. С. РАДОСАВЉЕВИЋА
4. МИТЕ ПОПОВИЋА
5. ВОЈНИЧКА
6. АЛЕКСЕ ШАНТИЋА
7. Б. НУШИЋА
8. СПОРТСКА

ПОНЕДЕЉАК 03. АПРИЛ

1. СТАПАРСКИ ПУТ
2. 21. ОКТОБРА
3. ФИЛИПА КЉАЈИЋА
4. СОЊЕ МАРИНКОВИЋ
5. ПОДГОРИЧКА
6. ЖАРКА ЗРЕЊАНИНА
7. СТАНКА ОПСЕНИЦЕ
8. ЈОВАНА ЦВИЈИЋА
9. БОРЕ СТАНКОВИЋА
10. ЈОСИПА ПАНЧИЋА

УТОРАК 04. АПРИЛ

1. ПРВОМАЈСКИ БУЛЕВАР
2. ЈНА
3. ФРУШКОГОРСКА
4. ГРУЈЕ ДЕДИЋА
5. С.В. ЧИЧЕ
6. ПРОТЕ М. НЕНАДОВИЋА
7. АЛЕКСЕ ДУНДИЋА
8. КАНАРИНСКА
9. ИВАНА ПАРЧЕТИЋА
10. БАЛА ИШТВАНА
11. МИЛЕТЕ ПРОТИЋА
12. VI ЛИЧКЕ
13. БЕЊА АНТАЛА
14. ЦАРА ДУШАНА

СРЕДА 05. АПРИЛ

1. ШТРОСМАЈЕРОВА
2. ТЕКСТИЛНА
3. И. Г. КОВАЧИЋА
4. БОРАЧКА
5. ВЛАДИКЕ НИКОЛАЈА
6. ФРАЊЕ РАЧКОГ
7. СИВАЧКИ ПУТ
8. АДИ ЕНДРЕА
9. ЧИХАШ БЕНЕ
10. ЈУХАС ШАНДОРА
11. РУЖИЦЕ РИП
12. ЛИВАДСКА

ЧЕТВРТАК 06. АПРИЛ

1. ИВЕ ЛОЛЕ РИБАРА
2. РАДИВОЈА ЋИРПАНОВА
3. ПРИЗРЕНСКА
4. СВЕТОГ САВЕ
5. ВУЈАДИНА СЕКУЛИЋА
6. БАНАТСКА
7. САВЕ КОВАЧЕВИЋА
8. ОГЊЕНА ПРИЦЕ
9. ПЕТРА КОЧИЋА
10. БАЧВАНСКА
11. СРЕМСКА

ПЕТАК 07. АПРИЛ

1. БЕОГРАДСКА
2. Б. РАДИЧЕВИЋА
3. БЛАГОЈЕВИЋЕВА
4. Др Ђ. ЛАЗИЋА
5. ЈАДРАНСКА
6. ИВАНА ГУНДУЛИЋА

ПОНЕДЕЉАК 10. АПРИЛ

1. ВЕРЕ ГУЦУЊЕ
2. СТЕВАНА СИНЂЕЛИЋА
3. ВУКА КАРАЏИЋА
4. МИТЕ ПЕТРОВИЋА
5. ВОЈИСЛАВА ИЛИЋА
6. КОСОВСКА

УТОРАК 11. АПРИЛ

1. МИЛОША ОБИЛИЋА
2. ЧОНОПЉАНСКИ ПУТ
3. ДВОРСКА
4. СЛАВОНСКА
5. БАРАЊСКА
6. ВОДОВОДСКА
7. БАЊАЛУЧКА
8. СТЕФАНА ДЕЧАНСКОГ
9. АРХИЂАКОНА СТЕФАНА

СРЕДА 12. АПРИЛ

1. ЛИЧКА
2. БОГОЉУБА ЈЕФТИЋА
3. ВОЈИСЛАВА БАКИЋА
4. БРАЋЕ ЛУКАЧЕВ
5. ЖАРКА ЂУРОШЕВА
6. МИЛКЕ ГРГУРОВ
7. НИКЕ ГРУЈИЋА
8. СТЕВАНА СРЕМЦА
9. МИТЕ ВАСИЉЕВИЋА
10. МИТЕ КАЛИЋА

ЧЕТВРТАК 13. АПРИЛ

1. ПАРТИЗАНСКА
2. ЈУГ БОГДАНА
3. ТАНАСКА РАЈИЋА
4. РАДНИЧКА
5. ХАЈДУК ВЕЉКА
6. МАРКА КРАЉЕВИЋА

УТОРАК 18. АПРИЛ

1. ВОЈВОЂАНСКА
2. РАДИШИЋЕВА
3. СВЕТОЗАРА МИЛЕТИЋА
4. ВИШЊИЋЕВА
5. КАРАЂОРЂЕВА
6. ЖЕЛЕЗНИЧКА

СРЕДА 19. АПРИЛ

1. В.С.СТЕПАНОВИЋА
2. В.Ж.МИШИЋА
3. В.П.БОЈОВИЋА
4. В.Р.ПУТНИКА
5. Н.ВУКИЧЕВИЋА
6. В.ПЕТРОВИЋА
7. ЗЛАТНЕ ГРЕДЕ
8. ЧИТАОНИЧКА
9. А.МРАЗОВИЋА
10. МИРНА
11. ПАРИСКА
12. Д.ОБРАДОВИЋА
13. ЛАЗЕ КОСТИЋА
14. ЊЕГОШЕВА
15. ПЕЦЕ ПЕТРОВИЋА
16. ТРГ ЦАРА ЛАЗАРА
17. ТРИФКОВИЋЕВ ТРГ
18. ВАСИЛИЈА КОВАЧИЋА
19. ЗМАЈ ЈОВИНА
20 . КРАЉА ПЕТРА ПРВОГ

ЧЕТВРТАК 20. АПРИЛ

1. КОЊОВИЋЕВА
2. ВАСЕ СТАЈИЋА
3. СКОПЉАНСКА
4. КАМЕНКА ГАГРЧИНА
5. МИЛАНА ТОПЛИЦЕ
6. ИВАНА КОСАНЧИЋА
7. БРАЋЕ ЂУЛИНАЦ

ПЕТАК 21. АПРИЛ

1. ИВАНА МИЛУТИНОВИЋА
2. ЈАШЕ ИГЊАТОВИЋА
3. СОЛУНСКИХ БОРАЦА
4. СИМЕ МАТАВУЉА
5. ДУНАВСКА
6. ЂУРЕ САЛАЈА
7. СЛОБОДАНА МАЦУРЕ
8. КАПЕТАНОВА
9. ИВАНА ЦАНКАРА
10. САРАЈЕВСКА
11. ВИНОГРАДСКА
12. МАЛА

ПОНЕДЕЉАК 24. АПРИЛ

1. XII В. УДАРНЕ БРИГАДЕ
2. ПЕТРА ДРАПШИНА
3. ПОЖАРЕВАЧКА
4. ВЛАДЕ ЋЕТКОВИЋА
5. МАЈОРА ИЛИЋА БАЈКЕ
6. ШИКАРСКИ ПУТ
7. ВЕЉКА ЧУБРИЛОВИЋА
8. НИКОЛАЈА ШИМИЋА
9. МИТЕ ЦЕНИЋА
10. ТОМЕ РОКСАНДИЋА
11. Д. РАДОВИЋА
12. В. МИЋУНОВИЋА
13. БРКИЋ ЂОРЂА
14. И. МАЖУРАНИЋА
15 ИЗЛЕТНИЧКА

УТОРАК 25. АПРИЛ

1. МОНОШТОРСКА
2. ПИНКИЈЕВА
3. МИХАЈЛА ПУПИНА
4. СТЕРИЈИНА
5. НИКОЛЕ ТЕСЛЕ
6. МИЛУТИНА БОЈИЋА
7. ОТОНА ЖУПАНЧИЋА
8. ЂУРЕ ЈАКШИЋА
9. СТЕВАНА СЕМЗЕ
10. ВАЉЕВСКА
11. КРАТКА

СРЕДА 26. АПРИЛ

1. УРОША ПРЕДИЋА
2. ПЕРЕ СЕГЕДИНЦА
3. НИКОЛЕ ПАШИЋА
4. ПЕТРА ДЕСПОТОВИЋА
5. МОСКОВСКА
6. МЕШЕ СЕЛИМОВИЋА
7. ЈОВАНА ДУЧИЋА
8. МАЈОРА ГАВРИЛОВИЋА
9. МИЛОША ЦРЊАНСКОГ

ЧЕТВРТАК 27. АПРИЛ

1. БАТИНСКА
2. СТАНКА ПАУНОВИЋА
3. СЛОБОДАНА БАЈИЋА
4. ЈУРИЈА ГАГАРИНА
5. ВЛАХА БУКОВЦА
6. БЛАГОЈА ПАРОВИЋА
7. ГАВРИЛА ПРИНЦИПА
8. ЈАСНА ПОЉАНА
9. БАНИЈСКА
10. ДИНАРСКА
11. ИГМАНСКА
12. РОМАНИЈСКА
13. ЛОВАЧКА
14. ОМЛАДИНСКА
15. ЈАНКА ВЕСЕЛИНОВИЋА
16. БЕЗДАНСКИ ПУТ

ПЕТАК 28. АПРИЛ

1. МАТИЈЕ ГУПЦА
2. СИМЕЛЕ ШОЛАЈЕ
3. 22. ДЕЦЕМБРА
4. ПАНОНСКА
5. УЈЕДИЊЕНИХ НАЦИЈА
6. ИСИДОРЕ СЕКУЛИЋ
7. ЈОСИЋКИ ПУТ
8. ШУМАДИЈСКА
9. М. РАДАКОВИЋА
10. ВЛАДИМИРА НАЗОРА
11. ГЕОРГИ ДИМИТРОВА
12. БЛАШКА МАРКОВИЋА
13. ИВАНА АНТУНОВИЋА
14. Д. МУДРАКА
15. М. ТЕПИЋА
16. ПАВЛА ВУЈИСИЋА
17. МИОДРАГА ПЕТРОВИЋА ЧКАЉЕ
18. ЗАНАТСКА

СРЕДА 03. МАЈ

1. ТОЗЕ МАРКОВИЋА
2. ЕРНЕСТА КИША
3. РАДЕ ДРАКУЛИЋА
4. СУБОТИЧКА
5. РАДЕ КОНЧАРА
6. НИКЕ МАКСИМОВИЋА
7. 8. МАРТА
8. СУВАЈСКА
9. МАРИЈЕ БУРСАЋ
10. СЛАВУЈЕВ ВЕНАЦ

ЧЕТВРТАК 04. МАЈ

1. МИЛАНА РАКИЋА
2. ЂОРЂА НАТОШЕВИЋА
3. ЈОЦЕ ЛАЛОШЕВИЋА
4. РАДИВОЈА КОРАЋА
5. ПРИЈЕДОРСКА
6. БАЛКАНСКА
7. ЗРМАЊСКА
8. ВЕЛЕБИТСКА
9. ХАЏИ СТЕВИЋА
10. БОШКА БУХЕ
11. РАДОЈА ДОМАНОВИЋА
12. БРАЋЕ МИЛАДИНОВА
13. СТАРОГ ВУЈАДИНА
14. СТАРИНЕ НОВАКА
15. БРАНКА ЖИЖИЋА
16. ЗОРАНА ГОМИРЦА
17. РАДИВОЈА КРСТИЋА
18. СТЕВАНА БЕЉАНСКОГ
19. ВИЛМОША ШПАЈДЛА
20. МИРОСЛАВА АНТИЋА
21. МИЛЕНКА ПЛАВШИЋА
22. ВИИ ВОЈВ. УДАРНЕ БРИГАДЕ
23. СРЕМСКОГ ФРОНТА
24. ПРОЛЕТЕРСКА
25. Д. ВАСИЉЕВИЋА
26. ОСТАЛЕ УЛИЦЕ У НАСЕЉУ „ГОГЕ“
27. ОБЗИРСКИХ ЖРТАВА

    Ко је на мрежи: 49 гостију и нема пријављених чланова